Roland TD 27 KV II

Zvukový modul Roland TD27

KD-10 basový pad

14“ PD digitální snare

4x 10“ PDX tom pady

14“ VH Hi-Hat, 12“ a 14“ CY Crash

18“ CY digitální Ride

MDS rampa

Hardware: Pearl- řada 930

Stojan na Hi-hat 

Stojan na Snare

Pedál k basovému bubnu

StoličkaSouprava TD-27KV2  nabízí přirozený zvuk a odezvu, jakou najdete jedině u V-Drums. Pokročilá snímací technologie digitálního snare a ride činelu pozná každičkou nuanci vaší hry. Jemné úhozy, rim shoty, cross stick, to vše je na snare bubnu precizně zaznamenáno a převedeno, ride činel pak nabízí širokou škálu zvuků a možnost utlumení klasickým úchopem za okraj nebo decentního ztišení položením ruky. Rozměrné pady bubnů a činelů pak nabízejí podobnou ergonomii jako u akustických souprav.


Zvukový modul TD-27 využívá nejen samply z těch nejlepších bubnů, perkusí a činelů nahrané v prvotřídních studiích, ale též jedinečnou technologie Prismatic Sound Modeling značky Roland. Při úhozech na buben nebo činel tak nedochází jen ke spuštění uloženého zvuku, ale nástroj reaguje na hráčské podněty podobně jako jakustické bicí a díky tomu máte po ruce opravdu bohatou škálu zvuků.


Vytvořte a upravte si svou jedinečnou soupravu
U akustických bicích si vytváříte vlastní zvuk výměnou typu blan, úpravou ladění, tlumením, přizpůsobením napnutí struníku, výměnou kladívka u kopáku a tak dále. S modulem TD-27 máte po ruce intuitivní editační nástroje k tvorbě zvuku,  simulaci různých pozic mikrofonu na každé soupravě a doladit celkový zvuk díky nově vyvinuté technologii PureAcoustic Ambience - simulaci overhead mikrofonů. Pokročilé vestavěné multiefekty a možnosti pro mixování představují výkon celé studiové konzole, jelikož máte pod kontrolou přechodné, parametrické ekvalizéry, kompresory, Reverb, Delay a mnohem víc. Nahrát si můžete dokonce i své vlastní samply, navrstvit je na interní zvuky, a získat tak ještě individuálnější soupravu.

Výkonné připojení na vystoupení i do studia
TD-27KV nabízí fantastický zvuk při živém vystoupení i při nahrávání, a to díky široké škále možností připojení. Stereo výstupy pro celkový zvuk a také dva přímé výstupy např. pro nasměrování kopáku, virblu nebo dalších zvuků  do mixážního pultu. Ve studiu nabízí vestavěné USB audio rozhraní až 28 zvukových kanálů včetně MIDI přes jediný USB kabel. 

Nejen pro tréninkové účely je třeba zmínit vestavěné Bluetooth připojení. Můžete tak bezdrátově streamovat zvuk z telefonu či notebooku a zahrát si s oblíbenou písní nebo soupravu zkombinovat se zvukem z videolekce na YouTube. Užitečné jsou také vestavěné výukové funkce, pokročilý metronom a v neposlední řadě možnost svůj výkon si kdykoli nahrát, poslechnout a zjistit, na čem je ještě potřeba pracovat.


Cena pronájmu:

1990,- Kč za jeden den (24h)

každý další den 
990,-Kč.

Cena za pronájem na delší období dohodou.

Vratná kauce 5000,-Kč.

K bicím je možné za příplatek zapůjčit aktivní PA reprobox (mono/stereo až 2000W)

Rezervovat